Sončki

Sončki po Ihanski poti

Na prvi junijski torek smo se Sončki, ob upoštevanju veljavnih ukrepov zaradi epidemije covida-19, odpeljali do Ihana in se pri Športnem parku podali po Ihanski

Zimzeleni

Zimzeleni po poti Drvošec

Končno smo dočakali prvi pohod po dolgih mesecih čakanja na umiritev epidemije korona virusa Covid-19. Ob upoštevanju vseh varnostnih ukrepov smo se odpravili na lažji

Vabilo – pohod v okolici Vrhnike 13. 6. 2020

Zbrali se bomo ob 8. uri pred OŠ I. Cankar (Lošca 1) in se podali proti Mirkam, nad Retovje do Štampetovega mosta in na vrh Raskovca (656 m.n.m). Povratek preko Strmice do Starega malna, kjer nas bo čakal posladek. Na poti si bomo ogledali enega od izvirov Ljubljanice, ostanke Rupnikove linije ter prehodili del stare ceste, ki je  nekoč vodila do Logatca in naprej proti Primorski.

Odhod: ob 8. uri pred OŠ Ivana Cankarja (Lošca 1)Prihod: ob 16. uriSkupni čas hoje: cca 5 urCena: 4 eur (vsak naslednji otrok iz iste družine 3 eur)
Za izlet potrebuješ:

* pravilno obutev – planinski čevlji oz. gojzarji so obvezni !!! (ne športni copati)
* pohodne hlače, pulover, rezervna majica, velur, vetrovka
* nahrbtnik, v njem hrano (sendvič, čokolada) in pijačo – 1 L, dnevnik mladega planinca in PLAČANO ČLANARINO ZA LETO 2020 (plačaš jo lahko vsako sredo med 19. in 20. uro v pisarni Planinskega društva – Tržaška c. 11, 1. nadstropje, ali v koči na Planini)

Planinskega krožka ne bo, ker so v šolah odpovedane popoldanske dejavnosti.

Prijavite se lahko najkasneje do četrtka, 11. 6., do 15. ure, na tej povezavi:  PRIJAVNICA – RASKOVEC
Lep planinski pozdrav.
Mladinski odsek