Planinsko Društvo Vrhnika

Prispevki

Vse belo pod Golico in tudi na vrhu

Ni se še zaprl objektiv Simonovega fotoaparata, že so bile slike na CD-ju in vest je dobra, dokler je vroča. Nekaj Veselih triglavcev se je odločilo obiskati Golici in imeli so srečo, v dolini belo od narcis, ključavnic po domače, na vrhu pa še nekaj zaplat snega med čudovito zeleno

Več >>

Kralj nad Betajnovo ponovno stoji

Čas je že, da kaj zapišemo ali pa pustimo zapisati komu drugemu o svečanem odprtju stolpa na Planini nad Vrhniko. Tako je zapisal Gašper Tominc dan po odprtju novega razglednega stolpa. na spletni strani vrhnika.si, vi pa si članek lahko ogledate s KLIK – om. Fotografije s stolpa še kar sprejemamo, tako

Več >>

Ognjemet na predvečer odprtja stolpa

Vse udeležence odprtja je na predvečer, v petek 9. maja 2008 ob 21.30 s Planine in tudi s stolpa povabil na »fešto« veličasten ognjemet, ki ga Vrhnika še ni doživela, ne bi se ga pa sramovala niti kakšna večja prestolnica. Ves čas ognjemeta je namreč s Planine kraljevala osvetljena silhueta

Več >>

Snežnik v snežnih razmerah

V preteklosti je bil okoli 8. marca organiziran tradicionalni zimski pohod na Snežnik, katerega se je udeleževalo veliko ljudi in med njimi tudi Veseli triglavci. Zadnjih nekaj let pa ta pohod ni več organiziran, vendar se ga Veseli triglavci še vedno udeležujemo. Tako smo se zbrali v soboto, 8.3.2008 ob

Več >>

Izlet na Veliko Planino

V soboto, 31. 5. 2008 bo planinski izlet na VELIKO PLANINO, kaj vse potrebujete na izletu, kdaj gremo … Vse te informacije in še kaj več najdete na tej strani. KLIK!

Več >>