“Tokratni pohod nas bo popeljal v deželo Martina Krpana” je v vabilu zapisal vodja pohoda, naš predsednik Roman Novak. Več o tem si preberite v priloženem vabilu (KLIK). Še opozorilo: Od sedaj naprej bodo organizatorji pohoda sprejemali prijave do nedelje zvečer v tednu pred pohodom. Razlog: pravočasno naročilo ustreznega avtobusa. Torej tokrat prijave do nedelje, 5. oktobra 2008.

Varstvo gorske narave
Naravovarstveni izlet v Velenje – Šaleška jezera
Na letošnjem naravovarstvenem izletu smo spoznavali Velenje, prelepi svet Šaleških jezer, zgodbe, zgodovino in lepoto teh krajev. Jutro v Velenju je kazalo na hladen in

