Sončki

Sončki po Ihanski poti

Na prvi junijski torek smo se Sončki, ob upoštevanju veljavnih ukrepov zaradi epidemije covida-19, odpeljali do Ihana in se pri Športnem parku podali po Ihanski

Zimzeleni

Zimzeleni po poti Drvošec

Končno smo dočakali prvi pohod po dolgih mesecih čakanja na umiritev epidemije korona virusa Covid-19. Ob upoštevanju vseh varnostnih ukrepov smo se odpravili na lažji

Natečaj za risbo motiva na majici za 57. planinski tabor Rudno polje 2021

Kot vsako leto, je tudi letos organiziran natečaj za risbo motiva, ki bo natisnjen na majici letošnjega tabora.

Risba naj bo narisana na A4 listu, enobarvna in naj prikazuje gorsko pokrajino.

Prav tako mora vsebovati naslov – 57. PLANINSKI TABOR RUDNO POLJE  2021. Ime in priimek napiši na zadnjo stran lista.

Ostalo pa je prepuščeno vaši domišljiji.

Sodelujejo lahko učenci od 3. do 9. razreda.

Rok za oddajo: 10. junij 2021

Risbo lahko pošljete po navadni pošti na naslov Planinsko društvo Vrhnika, Tržaška cesta 11, 1360 Vrhnika ali po elektronski pošti na naslov mladinci.pdvrhnika@gmail.com ali jo osebno prinesete na društvo v času uradnih ur.

Želimo vam prijetno risanje in lep planinski pozdrav!

Mladinski odsek