Zimzeleni

Zimzeleni iz Urha na Orle

Po tolikih letih našega pohodništva nam ni več pomembno, da merimo, na kakšnih višinah smo bili, da obiskujemo sredogorja, ampak da se podajamo na lepe

Barjani

Barjani na Smledniškem gradu

Pohod smo pričeli v vasi Repnje, kjer stoji rojstna hiša velikega slovenskega jezikoslovca Jerneja Kopitarja. Po krajšem vzponu skozi gozd je skupina 34. Barjanov, pod

Elementor #36547

Če bi načrtovali torkov pohod že v četrtek, bi ga sigurno odpovedali, ker je še kazalo na deževno vreme, a smo bili pogumni in smo

Natečaj za risbo motiva na majici za 57. planinski tabor Rudno polje 2021

Kot vsako leto, je tudi letos organiziran natečaj za risbo motiva, ki bo natisnjen na majici letošnjega tabora.

Risba naj bo narisana na A4 listu, enobarvna in naj prikazuje gorsko pokrajino.

Prav tako mora vsebovati naslov – 57. PLANINSKI TABOR RUDNO POLJE  2021. Ime in priimek napiši na zadnjo stran lista.

Ostalo pa je prepuščeno vaši domišljiji.

Sodelujejo lahko učenci od 3. do 9. razreda.

Rok za oddajo: 10. junij 2021

Risbo lahko pošljete po navadni pošti na naslov Planinsko društvo Vrhnika, Tržaška cesta 11, 1360 Vrhnika ali po elektronski pošti na naslov mladinci.pdvrhnika@gmail.com ali jo osebno prinesete na društvo v času uradnih ur.

Želimo vam prijetno risanje in lep planinski pozdrav!

Mladinski odsek