Mladinski odsek

Mladinski odsek na Boču

Ob 8:00 smo se odpravili izpred šole. Vozili smo se se uro in pol. Po izstopu iz avtobusa smo se odpravili proti začetku poti. Za

Vandrovke

VANDROVKE OD BELVEDERJA DO PORTOROŽA

Končno smo po enem letu dočakali prvi letošnji pohod izven občinskih meja. Prvi torek v aprilu smo se odpeljali proti Primorski. Prijetna vožnja, krajši postanek

Drobtinicam na pot

Pred seboj imate drobno knjižico z naslovom Zimzelene drobtinice. Zakaj tak naslov?

Pohodniška skupina Zimzelenčki pri DU Vrhnika in PD Vrhnika se druži že 6 let dvakrat na mesec ne glede na vreme. Ker sta društvi letos praznovali častitljive obletnice, smo se s knjižico  praznovanju pridružili tudi mi – Zimzelenčki.

V šestih letih se je nabralo zanimivih, smešnih, domiselnih in tovariško obarvanih dogodivščin toliko, da jih je bilo treba obelodaniti drugim in sebi za spomin.

Vsak dogodek je ena drobtinica, ki je ločena od druge s sliko, ki je nastala na naših pohodih. Večkrat se pojavi zimzelen, ki je naš znak, saj smo vsi zimzeleni (prevedeno vzdržljivi!) pozimi, poleti, jeseni in spomladi. Nobeno vreme nas ne ovira, da se ne bi družili na daljših ali krajših poteh po hribih pa tudi v podzemlju.

Ko boste prebirali drobtinice, uživajte tako kot mi. Najdete jih na spletnem naslovu Zimzelene drobtinice.

Elica Brelih