Planinsko Društvo Vrhnika

Aktualno

Predstavitev slik iz tabora Podljubelj 2011 in Nadiža 2012

V četrtek, 6.12.2012 ob 19.00 bo v večnamenski dvorani O.Š. Ivan Cankar (Lošca 1). Predstavitev slik iz obeh taborov. Udeleženci tabora bojo dobili DVD s slikami in markacije. Vabljeni vsi udeleženci tabora in vsi ostali ki bi radi videli kako smo se imeli v taboru.

Delite

Facebook
Twitter
LinkedIn