V četrtek, 6.12.2012 ob 19.00 bo v večnamenski dvorani O.Š. Ivan Cankar (Lošca 1). Predstavitev slik iz obeh taborov. Udeleženci tabora bojo dobili DVD s slikami in markacije. Vabljeni vsi udeleženci tabora in vsi ostali ki bi radi videli kako smo se imeli v taboru.

Varstvo gorske narave
Naravovarstveni izlet v Velenje – Šaleška jezera
Na letošnjem naravovarstvenem izletu smo spoznavali Velenje, prelepi svet Šaleških jezer, zgodbe, zgodovino in lepoto teh krajev. Jutro v Velenju je kazalo na hladen in

