Planinsko Društvo Vrhnika

Aktualno

Smo že 15 metrov visoko

Od zadnjega javljanja se je marsikaj dogajalo, kar boste opazili takoj na prvi fotografiji. Tesarstvo Kregar je najprej “popolnilo” prva dva kosa jedra s stopnicami in ograjo, podjetje Dvig d.o.o. je prepeljalo na Planino osemmetrske trame, diagonale in povezave in danes je njihovo avtodvigalo dvignilo na prvotno konstrukcijo še treji del jedra. V svoje položaje so postavljeni prvi štirje kosi tramov “obuti” v nerjaveče nosilce in zasidrani v čaše, v katerih bodo kasneje vbetonirani. Tramovi so med seboj in z jedrom povezani in kar krepak del postavljenega stolpa bo počakal nadaljevanja del po velikonočnih praznikih. Naše uspehe si oglejte v Foto galeriji.

Delite

Facebook
Twitter
LinkedIn