Planinsko Društvo Vrhnika

Aktualno

Vabilo na odprtje stolpa

Ko vam to pišemo se pospešeno pripravljamo za tehnični prevzem  15. aprila 2008 in ko boste to brali se bomo potegovali za še zadnji uradni dokument, kajti stolpa brez uporabnega dovoljenja ne moremo odpreti. (KLIK)

Delite

Facebook
Twitter
LinkedIn