Vse udeležence odprtja je na predvečer, v petek 9. maja 2008 ob 21.30 s Planine in tudi s stolpa povabil na »fešto« veličasten ognjemet, ki ga Vrhnika še ni doživela, ne bi se ga pa sramovala niti kakšna večja prestolnica. Ves čas ognjemeta je namreč s Planine kraljevala osvetljena silhueta stolpa. Večer, ki bo še dolgo ostal v spominu Vrhničanom. Oglejte si, kako so to videli Simon, Andrej in Marjan.

Varstvo gorske narave
Naravovarstveni izlet v Velenje – Šaleška jezera
Na letošnjem naravovarstvenem izletu smo spoznavali Velenje, prelepi svet Šaleških jezer, zgodbe, zgodovino in lepoto teh krajev. Jutro v Velenju je kazalo na hladen in

