Planinsko Društvo Vrhnika

Aktualno

Lintverni na pohodu v Dražgoše

Letos smo se v Dražgoše, po več letih, zopet podali s Prtovča „ po izohipsi“. V prekrasnem vremenu smo na pohodu, v počastitev 70. obletnice Dražgoške bitke sodelovali Bankir, B’čar, Cvele, Cvičkar, Duno, Grintovec, Ligojnc, Marino, Mornar, Povžar, Stari, Šolnik, Špik, Švicko ter Vezist. Tradicionalnega nočnega pohoda s Pasje ravni pa sta se udeležila Padalc in Marč, ki je za svoj že 10. pohod po poteh Cankarjevega bataljona dobil posebno priznanje. Prijetno nedeljsko druženje pa smo, še enkrat več, zaključili na kosilu v gostilni Kveder v Luši.

Foto: Šolnik in Vezist, besedilo: Vezist

Delite

Facebook
Twitter
LinkedIn