Planinsko Društvo Vrhnika

Aktualno

Zemeljska dela so se začela

Terminski načrt zahteva svoje in danes smo začeli z zemeljskimi deli na Planini. Z “pick hammerjem” je bil odstranjen temelj Telekomovega odbojnika, kakor tudi temelj starega stolpa. Pričeli smo z izkopom za nove temelje. Ves odvečen material je že prepeljan na deponijo. Tudi bager si bo privoščil praznik, Prešernov dan, v soboto pa se bodo zemeljska dela nadaljevala in tudi zaključila. Kako je “hrumel” bager si oglejte v Foto galeriji.

Delite

Facebook
Twitter
LinkedIn