Planinsko Društvo Vrhnika

Aktualno

Vabilo na predstavitev slik iz tabora

Predstavitev bo v četrtek 10.02.2011 ob 18.00 uri v večnamenskem prostoru šole Ivan Cankar na Vrhniki (Lošca 1). Ob koncu bodo vsi, ki so bili v taboru v Podpeci prejeli zgoščenko s fotografijami ter taborni časopis – Markacije. Na ogled povabite tudi starše in prijatelje.

Lep planinski pozdrav.

Delite

Facebook
Twitter
LinkedIn