Sončki

Sončki po Poti ob rimskem zidu

Na prvem pohodu v januarju smo Sončki spet spoznavali bližnjo okolico Vrhnike. Tokrat smo obiskali ostanke rimskega zidu iz obdobja od sredine 3. do začetka

Vabilo k včlanitvi v planinsko društvo

Obstoječe člane vabimo, da obnovite članstvo v planinskem društvu. Ob enem pa vabimo v svoje vrste tudi nove člane. Tako se boste pridružili “veliki družini” planincev in planink, se udeleževali zanimivih pohodov po domačem in tujem gorstvu, izletov, taborov in zimovanj.

Članarino lahko poravnate vsako sredo med 19. in 20. uro v društveni pisarni (Tržaška 11, nad trgovino Mana) ali v koči na Planini ali preko upn obrazca ali preko spletne strani Planinske zveze Slovenije.

Več o članarini si preberite na tej povezavi.

Tisti, ki ste že člani društva, vam lanskoletna članarina velja še do konca januarja 2023.

Naj spomnimo vse naročnike Planinskega vestnika, da je za uveljavljanje popusta za naročnino na revijo, potrebno poravnati članarino do konca meseca januarja.