Sončki

Sončki po Poti ob rimskem zidu

Na prvem pohodu v januarju smo Sončki spet spoznavali bližnjo okolico Vrhnike. Tokrat smo obiskali ostanke rimskega zidu iz obdobja od sredine 3. do začetka

Utrinki iz nočnega pohoda na Planino

V petek, 22. 12. 2022, smo organizirali nočni pohod na Planino. Pred štirno se je zbralo okoli 30 pohodnikov, ki so pod vodenjem vodnikov planinskega društva krenili v toplem večeru proti koči. Ob prihodu je bilo pred kočo in v njej že veliko ostalih pohodnikov, ki so prišli na vrh po ostalih planinskih poteh z namenom, da se skupaj družimo in veselimo. Tako je okoli 150 pohodnikov ob zvokih žive glasbe plesalo, si pripovedovalo kaj vse so letos doživeli in prehodili in si zaželeli lepe želje ob prihajajočih praznikih. Vzdušje je bilo sproščeno in veselo. Upamo, da bo v prihajajočem letu čem več takih trenutkov – vzdušje, ki bo sproščeno in prijateljsko.

Foto: Tomaž Stržinar