Naš Mitja s Planine je od vraga, spet nas je prehitel in prav hvaležni smo mu za to. Na Facebook strani zavetišča je objavil naslednji tekst: “Res je lepa ta naša Planina nad Vrhniko! Stane, hvala za lep prispevek in za s pravim stavkom zaokroženo zgodbo. Stane je vložil kar nekaj dela in časa v tole zgodbo. Minuto pa bo vzelo vam, če boste glasovali za PD Vrhnika pod številko 15. A še vodimo?”. Stane, član planinske skupine Barjani, pa je pred tem zapisal: “Ob vsakodnevnih pohodih na Planino vidiš in doživiš veliko lepih trenutkov. Nekaj od tega sem zbral v tej zgodbici o zimi in pomladi v kraljestvu narave.” In to zgodbico vam ponujamo na spletnem naslovu: Lepote Planine nad Vrhniko od zime do pomladi.

Varstvo gorske narave
Naravovarstveni izlet v Velenje – Šaleška jezera
Na letošnjem naravovarstvenem izletu smo spoznavali Velenje, prelepi svet Šaleških jezer, zgodbe, zgodovino in lepoto teh krajev. Jutro v Velenju je kazalo na hladen in

