V soboto, 11. 12. 2010 smo se mladi planinci še zadnjič v tem letu odpravili na izlet. Polni energije in željni novih spoznanj, smo se z avtobusom odpeljali proti Primorski. Iz Vrhnike VEČ

Varstvo gorske narave
Naravovarstveni izlet v Velenje – Šaleška jezera
Na letošnjem naravovarstvenem izletu smo spoznavali Velenje, prelepi svet Šaleških jezer, zgodbe, zgodovino in lepoto teh krajev. Jutro v Velenju je kazalo na hladen in

