Planinsko Društvo Vrhnika

Aktualno

Kralj nad Betajnovo ponovno stoji

Čas je že, da kaj zapišemo ali pa pustimo zapisati komu drugemu o svečanem odprtju stolpa na Planini nad Vrhniko. Tako je zapisal Gašper Tominc dan po odprtju novega razglednega stolpa. na spletni strani vrhnika.si, vi pa si članek lahko ogledate s KLIK – om. Fotografije s stolpa še kar sprejemamo, tako si lahko ogledate, kako so ta dogodek zabeležili: Polona , Andrej in Simon.

Delite

Facebook
Twitter
LinkedIn