Čas je že, da kaj zapišemo ali pa pustimo zapisati komu drugemu o svečanem odprtju stolpa na Planini nad Vrhniko. Tako je zapisal Gašper Tominc dan po odprtju novega razglednega stolpa. na spletni strani vrhnika.si, vi pa si članek lahko ogledate s KLIK – om. Fotografije s stolpa še kar sprejemamo, tako si lahko ogledate, kako so ta dogodek zabeležili: Polona , Andrej in Simon.

Varstvo gorske narave
Naravovarstveni izlet v Velenje – Šaleška jezera
Na letošnjem naravovarstvenem izletu smo spoznavali Velenje, prelepi svet Šaleških jezer, zgodbe, zgodovino in lepoto teh krajev. Jutro v Velenju je kazalo na hladen in

