Sončki

Sončki po Ihanski poti

Na prvi junijski torek smo se Sončki, ob upoštevanju veljavnih ukrepov zaradi epidemije covida-19, odpeljali do Ihana in se pri Športnem parku podali po Ihanski

Zimzeleni

Zimzeleni po poti Drvošec

Končno smo dočakali prvi pohod po dolgih mesecih čakanja na umiritev epidemije korona virusa Covid-19. Ob upoštevanju vseh varnostnih ukrepov smo se odpravili na lažji

Kaj je novega na Planini?

Gospodarski odsek Planinskega društva Vrhnika je uresničil še zadnjo svojo obvezo v zvezi z gradnjo Koče na Planini.

Na pročelje koče je postavil tablo pokroviteljev, sponzorjev in donatorjev, tablo, ki bo nadaljnjim rodovom sporočala kdo vse je pripomogel k izgradnji te lepotice na Planini.

V priponki najdete to tablo v digitalni obliki in jo lahko povečujete, premikate in se na njej najdete, ali pa na priloženih slikah v foto galeriji.