Zimzeleni

Zimzeleni iz Urha na Orle

Po tolikih letih našega pohodništva nam ni več pomembno, da merimo, na kakšnih višinah smo bili, da obiskujemo sredogorja, ampak da se podajamo na lepe

Barjani

Barjani na Smledniškem gradu

Pohod smo pričeli v vasi Repnje, kjer stoji rojstna hiša velikega slovenskega jezikoslovca Jerneja Kopitarja. Po krajšem vzponu skozi gozd je skupina 34. Barjanov, pod

Elementor #36547

Če bi načrtovali torkov pohod že v četrtek, bi ga sigurno odpovedali, ker je še kazalo na deževno vreme, a smo bili pogumni in smo

Pohod na Žusem

Pozdravljeni mladi planinci in planinke!

Mladinski odsek PD Vrhnika vabi na planinski pohod na Žusem (669 m.n.m.). Pohod bo v soboto, 9.4.2022.

Naš pohod bomo pričeli pri turistični kmetiji Žurej od koder se bomo povzpeli na Žusmu. Na vrhu stoji 25,9 m visok lesen razgledni stolp, ki v lepem vremenu ponuja osupljiv razgled.

Odhod: ob 8. uri pred OŠ Ivana Cankarja (Lošca 1)
Prihod: ob 16.30 uri pred OŠ Ivana Cankarja
Skupni čas hoje: cca 5 ur
Cena: 8 eur (vsak naslednji otrok iz iste družine 5 eur)

Za izlet potrebuješ:
pravilno obutev – planinski čevlji oz. gojzarji so obvezni !!! (ne športni copati)
* pohodne hlače, pulover, rezervna majica, velur, vetrovka
* nahrbtnik, v njem hrano (sendvič, čokolada) in pijačo – 1L
* dnevnik mladega planinca in PLAČANO ČLANARINO ZA LETO 2022 (plačaš jo lahko vsako sredo med 19. in 20. uro v pisarni Planinskega društva – Tržaška c. 11, 1. nadstropje, ali v koči na Planini)

Planinski krožek bo v četrtek, 7. 4. 2022,
na OŠ Ivana Cankarja (Lošca) v učilnici A109 ob 15:20
na OŠ Antona Martina Slomška planinski krožek bo.

Prijavite se lahko na POVEZAVI.

Lep planinski pozdrav,
Mladinski odsek PD Vrhnika