Roman Novak prejel Zlato cankarjevo plaketo

Letošnja slavnostna akademija občine Vrhnika, na kateri podelijo Cankarjeve plakete, je bila prav posebna za Planinsko društvo Vrhnika. Najvišje priznanje – zlato plaketo je prejel

Veseli triglavci

Veseli triglavci na Javorniku

V soboto, 18. decembra, smo se Veseli Triglavci odpravili na Javornik (1240 m). Gora se nahaja JV od Črnega Vrha, ki je bil tudi naše

Lintverni

Lintverni v Prekmurju

Po daljšem premoru, kateremu je v največji meri botrovala epidemija, smo se Lintverni odpravili v Prekmurje. Po 2 urni vožnji smo prispeli v vasico Globoka,

Pisarna zaprta, odprte pa so možnosti plačila članarine za leto 2022

Spoštovani planinci in planinke!

Obveščamo vas, da je zaradi preventivnih ukrepov za preprečevanje širjenja okužb s korona virusom, društvena pisarna še vedno do preklica zaprta. Članarino s popustom lahko za leto 2022 plačate do 31. marca 2022. Če boste članarino plačali preko UPN obrazca (položnica) ali spletne banke, vas prosimo, da za namen plačila vpišete imena članov, za katere plačujete. Nakažite znesek po ceniku. Znamkice vam bomo poslali po pošti. Za kakršnekoli informacije in vprašanja nam lahko pišete na naslov pdvrhnika@gmail.com ali pokličete na telefonsko številko 040 480 366. V društvo se lahko včlanite tudi preko spletne strani Planinske zveze Slovenije, kjer pa ne morete uveljavljati popusta.

Hvala za razumevanje in ostanite zdravi.