Lintverni

Lintverni v Prekmurju

Po daljšem premoru, kateremu je v največji meri botrovala epidemija, smo se Lintverni odpravili v Prekmurje. Po 2 urni vožnji smo prispeli v vasico Globoka,

Zimzeleni

ZIMZELENI NA ŽAREČEM KRASU

Prišel sem na kras in ozdravel… (Srečko Kosovel) Še vedno pod vtisom prejšnjega pohoda po Mitski poti v okolici Rodika, smo se tokrat podali na

Društvena pisarna zaprta

Zaradi širjenja bolezni Covid-19 bo do nadaljnega društvena pisarna zaprta. Za vse informacije smo vam na voljo preko e-pošte: pdvrhnika@gmail.com Hvalal za razumevanje in ostanite

Barjani

Barjani na Visokem Mavrincu

Star slovenski pregovor pravi, da se po jutru dan pozna. Pohodniki smo bili polni pričakovanj, ko se nam je na polovici poti proti Kranjski Gori

Vabilo na 57. planinski tabor – Rudno polje 2021

šolsko leto je skoraj že za nami, počitnice so že v pričakovanju in z njimi tudi planinski tabor. Čas je, da vas povabimo na 57. planinski tabor za mlade, ki bo potekal od 1. do 10. avgusta 2021 na Rudnem polju.

Zaradi trenutnih razmer ne moremo obljubiti, da bo tabor izveden. Razmere se spreminjajo iz dneva v dan. Ravnali se bomo po priporočilih pristojnih organov (NIJZ).

Skenirano ali fotografirano prijavnico pošljite po e-pošti na mladinci.pdvrhnika@gmail.com najkasneje do 15. 7. 2021.

Vse nadaljnje obveščanje bo potekalo po elektronski pošti. Ker letos ne bo skupnega sestanka za udeležence tabora v živo, lahko morebitna vprašanja pošljete na elektronski naslov mladinci.pdvrhnika@gmail.com ali se oglasite v času uradnih ur (vsako sredo med 19. in 20. uro) v društveni pisarni (Tržaška cesta 11).

Lep planinski pozdrav.

Mladinci in mladinke iz MOPD Vrhnika