Sporočamo, da bo od 16. 3. 2022 društvena pisarna ponovno odprta. Uradne ure bodo kot do sedaj, vsako sredo med 19. in 20. uro. Tako boste lahko poravnali članarino, kupili planinske edicije in dobili informacije o delovanju društva in pohodih. Ker nam virus še vedno ne da miru, bo potrebno upoštevati preventivne ukrepe, ki preprečujejo njegovo širjenje: v pisarno se vstopa posamezno, obvezna uporaba zaščitne maske, na hodniku upoštevamo varnostno razdaljo.

Varstvo gorske narave
Naravovarstveni izlet v Velenje – Šaleška jezera
Na letošnjem naravovarstvenem izletu smo spoznavali Velenje, prelepi svet Šaleških jezer, zgodbe, zgodovino in lepoto teh krajev. Jutro v Velenju je kazalo na hladen in

