Planinsko Društvo Vrhnika

Aktualno

Deževne Dražgoše

Za spremembo od lanskega leta, ko smo v soncu hiteli proti Dražgošam, nam jo je letos pošteno zagodlo vreme. Deževalo je kot za stavo. Lintverni smo se temu ustrezno prilagodili in kljub slabemu vremenu opravili nekoliko krajšo tura iz Selc.

Udeleženci pohoda smo bili: Bčar, Betajnovc, Cvetko, Duno, Gasilc, Marč, in Vezist

Foto in besedilo: Vezist

Delite

Facebook
Twitter
LinkedIn