Sončki

Sončki po Ihanski poti

Na prvi junijski torek smo se Sončki, ob upoštevanju veljavnih ukrepov zaradi epidemije covida-19, odpeljali do Ihana in se pri Športnem parku podali po Ihanski

Zimzeleni

Zimzeleni po poti Drvošec

Končno smo dočakali prvi pohod po dolgih mesecih čakanja na umiritev epidemije korona virusa Covid-19. Ob upoštevanju vseh varnostnih ukrepov smo se odpravili na lažji

Delovna akcija Star maln – Lintvern

Za še bolj varen korak na poti od Starega malna proti Lintvernu smo se markacisti ob 7.00 zbrali v Starem malnu.

Delovne akcije se nas je udeležilo 9 zelo pridnih rok. Na začetku poti smo postavili najprej brv za prečkanje potoka Bela, nekaj deset metrov naprej smo vklesali nekaj stopnic in sidrali jeklenico za oprijem.

Zahvaljujem se vsem udeležencem akcije kot tudi Zavodu Ivana Cankarja Vrhnika, Turističnemu društvu Blagajana, Zavodu Republike Slovenije za varstvo narave, Enota Ljubljana, Taid s. p. Vrhnika, Jožetu Šušteršiču za prevoze in Roku Šušteršiču za donacijo.

Besedilo: Tone Gutnik, načelnik Markacijskega odseka PD Vrhnika

Slike: Pavla Gutnik