Barjani

Barjani v Dovžanovi soteski

Po dolgem času smo se Barjani 27. 6. 2024 ponovno zbrali, saj nam je slabo vreme daljši čas preprečevalo druženje. Vodnica Sonja Zalar Bizjak je

makekova_kočna_junij_2024 sončki (5)
Sončki

Sončki v Makekovi Kočni

Na zadnji pohod pred poletjem smo se Sončki 18. 6. odpeljali do Zgornjega Jezerskega in se odpravili v ledeniško dolino Makekova Kočna. Mimo kmetij Mlinar

dovžanova_soteska_junij_2024_sončki (11)
Sončki

Sončki v Dovžanovi soteski

»Zakladi so različnih oblik, barv in vrednosti… Dovžanova soteska ima prav vse.« O tem smo se Sončki prepričali na našem prvem junijskem pohodu. Vodnica Sonja

Album fotografij o gradnji stolpa

Z željo, da bi nam ostala v večnem spominu gradnja razglednega stolpa na Planini v letu 2008 sem se odločil, da vam slikovno predstavim podvig nas vseh, ki ga sedaj občudujemo.

Podlaga za zbirko fotografij je foto galerija spletne strani www.pd-vrhnika.si (Zgradimo novi stolp).

Seveda vsega tega ne bi bilo ob pridnem beleženju dogodkov s fotoaparatom, kjer so mi pomagali: Roman Novak, Polona Verbič, Miro Malneršič in Janez Jeraj.

Tekst uredil in tole zapisal: Milan Jerman

Na Vrhniki, september 2008Album si laho v elektronski obliki (Fullscreen) ogledate na povezavi – Album.