V ponedeljek boste to že brali v Našem časopisu, a urednik le tega, Gašper Tominc, je tudi na spletni strani mojaobcina.si objavil intervju z najemnikom zavetišča, Mitjo Kavčičem, načelnikom Gospodarskega odseka pri Planinskem društvu Vrhnika, Romanom Novakom in članom tega odseka, Milanom Jermanom. Intervju, obogaten s slikami, najdete na povezavi: Adijo zavetišče, dobrodošla koča!

Varstvo gorske narave
Naravovarstveni izlet v Velenje – Šaleška jezera
Na letošnjem naravovarstvenem izletu smo spoznavali Velenje, prelepi svet Šaleških jezer, zgodbe, zgodovino in lepoto teh krajev. Jutro v Velenju je kazalo na hladen in

