Planinsko Društvo Vrhnika

Aktualno

Mladi prehodili Sabotin

 Nakaj otrok iz vrhniških in podružničnih osnovnih šol, se je podalo na potepanje po Sabotinu. Vtise iz izleta je napisal eden od udeležencev. Za kar smo mu hvaležni. Prijetno branje. KLIK!

Delite

Facebook
Twitter
LinkedIn