Planinsko Društvo Vrhnika

Aktualno

Okolica stolpa v večjem delu urejena

Sobota, kot nalašč za v hribe, a dvajseterica planincev se je odločila, da podpre akcijo urejevanja okolice stolpa, ki sta jo načrtovala za ta dan gradbeni odbor in upravni odbor društva. Že navsezgodaj so pele lopate, krampi, grablje, sekire , motorka in mešalec, vsem pa je takt dajal Stebelov traktor. Bliža se čas odprtja stolpa in naravi je potrebno zaceliti rane, ki so bile nujne pri izvajanju gradbenih del pri novem stolpu. Kako so potekala dela in kaj je bilo v soboto narejeno si lahko ogledate v Foto galeriji.

Delite

Facebook
Twitter
LinkedIn