Vtisi iz izleta v neznano
Zadnji izlet v letošnjem letu nam je v soboto 12.12. 2009 postregel z mrzlim jutrom. Malo smo pogledovali v nebo, kajti bilo je oblačno in tudi nekaj malega padavin … KLIK!
Vtisi iz izleta v neznano Read More »
Zadnji izlet v letošnjem letu nam je v soboto 12.12. 2009 postregel z mrzlim jutrom. Malo smo pogledovali v nebo, kajti bilo je oblačno in tudi nekaj malega padavin … KLIK!
Vtisi iz izleta v neznano Read More »