19.06.2018
Barjani na Zabreški planini

V četrtek 12. 6. 2018 se je vesela družba Barjanov  ob 6.00 odpravila z Vrhnike proti Zabreški planini pod Stolom. Več na njihovem spletu.

19.06.2018
Zimzeleni na prelazu Ljubelj

Letošnje muhasto vreme ni prav nič naklonjeno pohodom Zimzelenih. Spreminjajo smeri in se prilagajajo napovedim vremena, da se ne podajajo v nevihtna območja. Tokrat jim je spodletel pohod na Dobrač, ampak dobra zamenjava je bila stara pot na Ljubelj in do Povne peči. Več na njihovem spletu.

Sončki v Goriških Brdih

Z Vrhnike so se Sončki odpeljali okoli šestih zjutraj, da bi se izognili padavinam popoldne. Več na njihovem spletu.

Travnik – Vlašić (BiH)

Letošnji daljši vikend potep je skupino Veselih Triglavcev popeljal v državo bivše Jugoslavije, Bosno in Hercegovino, na planoto Vlašić, osvojiti vrh Vlaške Gromile (1919 m). Več na njihovem spletu.

12.06.2018
Cveletov pohod 2018

Tradicionalni Cveletov pohod, že osmi po vrsti, so Lintverni letos začeli s Kopitovega griča nad Borovnico.Več na njihovem spletu.

12.06.2018
Grgarske Ravne - Sv. Lovrenc

Na aprilsko soboto, ki se je čez dan prelevila v lep, čudovit, sončen dan, je tokrat člane ter članice PD Vrhnika in Vesele Triglavce  pot vodila skozi Vipavsko dolino vse do vznožja Banjške planote, planotastega sveta med Čepovanskim dolom, dolino spodnje Soče in spodnjim tokom Idrijce. Več na spletni strani društva.

ODPOVED - Naravovarstveni izlet

Zaradi pričakovanega slabega vremena konec tedna organizator odpoveduje naravovarstveni izlet na Kamberško. O novem roku izleta boste naknadno obveščeni. Odsek za varstvo gorske narave.

04.06.2018
Pohod na Češko kočo

Veseli Triglavci vabijo na junijski pohod na Češko kočo v  soboto, 9. 6. 2018. Več informacij najdete na njihovi spletni strani.

31.05.2018
Naravovarstveni izlet na Kamberško
Ste pogrešali vabilo na naravovarstveni izlet? Najdete ga na spletu varuhov gorske narave.
30.05.2018
Zimzeleni na Rakitni

V oblačnem jutru so se Zimzeleni odpeljali na Rakitno. Kaj so si tam ogledali, zveste na njihovem spletu.